VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE 2018

Pracovník / pracovnice v cestovní kanceláři

Cestovní kancelář Scandia Czech tour  se sídlem v Jablonci nad Nisou příjme nového kolegu /  kolegyni na pozici referent(ka) do zákaznického centra.

Náplň práce: aktivní komunikace se zákazníky,  komunikace s dodavateli, rezervace zájezdů, příprava kalkulací, průvodcování, nabídka a prodej služeb a jiné.

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (obchodní akademie, gymnázium), znalost anglického jazyka (slovem a písmem), znalost práce na PC  ( Microsoft Word, Microsoft Excel), dobrá výslovnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem.

Výhodou: vzdělání v oboru, praxe na obdobné pozici v cestovní kanceláři či agentuře, bydliště  Jablonec nad Nisou a okolí.

Nabízíme: Zajímavou a dynamickou práci, velmi příjemný kolektiv, cestování.

Základní plat: 15.000 Kč – 18.000 Kč po zapracování

Kariérní mzdový řád – základní plat, odměny, prémie , cestovní náhrady v případě průvodcování

 

Kuchař

Cestovní kancelář Scandia Czech tour  se sídlem v Jablonci nad Nisou hledá kuchaře / kuchařku na penzion ve Švédsku (vhodné pro manželský pár – vaření, úklid, údržba).

  • Sezonní práce, vaření polopenze

Požadujeme: vyučení nebo nasbírané zkušenosti v oboru, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu.

Nabízíme: Zajímavou práci,  příjemný kolektiv, základní plat 15.000 Kč  – 20.000 Kč + odměny a cestovní náhrady

 

Cestovní kancelář SCANDIA-CZECH TOUR hledá průvodce pro průvodcování po Skandinávii pro letní sezónu 2018 v období od května do září.

Své životopisy zasílejte na info@scandiaczech.cz.

Odesláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů, které poskytujete firmě Scandia Czech tour. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 „o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů“. Tyto údaje poskytujete výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání.