Skandinávie


  • 2 nyní online
  • 831134 návštěv celkem


ŠVÉDSKO

» Hřejivý Sever (Švédsko, Dánsko)

ŠvédskoStandardní okruh naší programové nabídky, na který navazují další programy ve Švédsku, a který je velmi oblíben pro bohatý program s bohatými informacemi.
Tento typ zájezdu je vhodný svou náročností pro všechny věkové kategorie.
Zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčích oblastí v jižním Švédsku- Smalandu, ale navštívíte také královské město Stockholm, největší skandinávský přístav Göteborg, ale i Grännu, místo, kde se vyrábí červenobílé mentolové špalky. Program Vás seznámí s okolím jezera Vättern (druhé největší jezero ve Švédsku), na jehož březích leží města Jönköping, proslavené výrobou prvních bezpečných zápalek a Husqvarna, které má již 300 let tradici ve strojírenství.

Termíny: PŘIPRAVUJEME SEZONU 2018

Kodan-net öresundksý most-net


» Jezero Vättern a okolí (Švédsko, Norsko, Dánsko) NOVINKA!!!

Program vychází z programu okruhu Hřejivý Sever a je rozšířen o návštěvu Osla. Navštívíte královské město Stockholm, největší skandinávský přístav Göteborg, ale i Grännu, místo, kde se vyrábí červenobílé mentolové špalky. Program Vás seznámí s okolím jezera Vättern (druhé největší jezero ve Švédsku), na jehož březích leží města Jönköping, proslavené výrobou prvních bezpečných zápalek a Husqvarna, které má již 300 let tradici ve strojírenství. V Oslu si prohlédnete muzeum Kon-Tiki a Fram, Frogner park, královský palác a radnici se zvonkohrou, kde se každoročně uděluje Nobelova cena za Mír.

 Termíny: PŘIPRAVUJEME SEZONU 2018

mořská víla-netGrana1


» Skandinávské metropole  (Švédsko, Dánsko, Finsko, Norsko)

Navštívíte všechna hlavní města Skandinávie. V Kodani uvidíte slavnou Malou mořskou vílu, královský palác a starý přístav Nyhavn. V Helsinkách si prohlédnete Senátní náměstí a Dóm, pravoslavnou Uspenskou katedrálu, Temppeliaukio, kostel vybudovaný ve skále, Sibeliův monument a Olympijský stadion.Ve Stockholmu Vás čeká návštěva královského sídla Drottningholm, radnice s prohlídkou Zlatého sálu a Modré haly, korunovační katedrála a Vasova loď. V Oslu si prohlédnete muzeum Kon-Tiki a Fram, Frogner park, královský palác a celosvětově známý sportovní areál Holmenkollen. Můžete se ale těšit také na odpočinkový den, který můžete strávit nenáročnou projížďkou na kánoích v okolí základny nebo jen relaxovat při klidné procházce podél jezera.

 Termíny: PŘIPRAVUJEME SEZONU 2018

Vigeland-NETpark Vigeland-net


» Zábava pro celou rodinu (Švédsko, Dánsko)

Program vychází z programu okruhu Hřejivý Sever a je speciálně upraven pro celou NET
rodinu s ubytováním na penzionu Anneberg.Program je zaměřen na bezstarostný svět
dětí a odpočinek dospělých. Hlavním lákadlem je bezesporu návštěva Legolandu,
který uchvátí jak děti, tak dospělé. Dále Vás čeká vodní svět Sommerland, který je
jeden z největších skandinávských vodních a zábavních parků se spoustou vodních
atrakcí nebo westernová vesnice High Chapparal, kde máte možnost shlédnout show
s originálním vyloupením banky a spoustu jiných atrakcí. Dále můžete využít plavbu na
kánoích po čajové řece mezi lekníny a stulíky, která patří mezi nezapomenutelné okamžiky Vaší dovolené.

Termíny: PŘIPRAVUJEME SEZONU 2018

los 2-net Legoland-net


» Silvestr ve Švédsku (Švédsko, Dánsko)

ŠvédskoDovolujeme si Vás pozvat na společnou oslavu příchodu Nového roku do Švédska, kde máte možnost prožít pravou severskou atmosféru Vánoc.
Tento typ zájezdu je vždy posledním zájezdem celého roku, kde se snažíme klienty seznámit s tradicemi a zvyky seveřanů. Jedná se o upravenou zimní nabídku okruhu Hřejivý Sever. Pojeďte s námi navštívit vánočně vyzdobený Stockholm a Kodaň nebo se jen tak procházet zasněženou krajinou Švédska.
Zájezd je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří nechtějí oslavit Nový rok sami.

Termíny:

25.12. 2017 – 2.1.2018

Jablonec nad Nisou, Praha, Petrovice u Ústí n. L

Cena: 7 990 Kč / dvoulůžkové ubytování
          6 990 Kč / čtyřlůžkové ubytování

Celý program zájezdu Silvestr ve Švédsku zde.

stockholm-netnet11net4


» Hokej / florbal ve Švédsku (Švédsko, Dánsko)

Velký ohlas již několik let zaznamenávají hokejové či florbalové tréninkové pobyty dorostenců a žáků různých věkových kategorií. Pro švédská družstva je velikou výzvou porovnat kvality českého herního projevu. Naopak pro našince je to šance pokořit severskou jedničku tohoto sportu. Pro týmy jsou zajištěny čtyři zápasy s místními kluby. Program je připraven tak, abyste měli možnost poznat nejenom herní morálku, zázemí hal a sportovišť, ale i způsob života místních lidí. Zájezd vychází z okruhu – „Hřejivý Sever“, ale je upraven dle časového harmonogramu zápasů.

Cena: od 7 690 Kč / dospělí
          od 6 690 Kč / děti

Termíny:

leden – březen 2018

Celý program zájezdu hokej ve Švédsku zde.

Celý program zájezdu florbal ve Švédsku zde.


NORSKO

» Národní parky (Norsko, Dánsko)

Norsko Tento okruh je zaměřen na poznání národních parků Rondane, Romsdalen a Dovrefjell, dále se projdete k chatě snílka Peer Gynta. Čeká Vás to nejkrásnější ze středního Norska, včetně proslulé cesty Trollů a Orlů, zažijete nezapomenutelný pohled na Geirangerfjord.
Ti odvážnější mohou využít lákavé projížďky na raftech po divoké řece Sjoa nebo výstup na ledovec Kjendalsbreen.
Samozřejmostí tohoto typu zájezdu je také prohlídka hlavního města Norska – Osla. Ubytování lze vhodně kombinovat. Tento okruh je ideální pro kolektivní skupiny.
V ceně je bohatá snídaně. Večeře a dvoulůžkové ubytování lze doobjednat.

Termíny:

13. 7. – 21. 7. 2018 – Ostrava, Olomouc, Brno, HK, JBC

2. 8. – 10. 8. 2018 – JBC, Praha, Petrovice u Ústí n. L.


modra slehacka-net vodopád Norsko-net


» Zlatá cesta (Norsko, Dánsko)

Poznávací zájezd do nejkrásnější oblasti středního Norska s Národními parky, pohořími a fjordy. Navštívíte Oslo, uvidíte strmé štíty TPreikestolen-NETrollích stěn a budete mít mnoho zážitků z Geiranger fjordu. Cesta povede také údolím Gudbrandsdalen s vypínajícími se zelenými horami do „Hnízda Trollů“ i oblasti splazů největšího norského ledovce Jostedalsbreen, protkanou četnými vodopády. Seznámíte se s norskou architekturou a historií prostřednictvím skanzenu umístěného v Lillehammeru.

Termíny:

PŘIPRAVUJEME SEZONU 2018

Geiranger -NET


FINSKO

» Kouzlo bílých nocí (Helsinky, Petrohrad, Pobaltí)

FinskoZájezd obohacený o dny strávené v Petrohradu a prohlídku hlavních měst Pobaltských republik. Petrohrad Vás díky své bohaté historii a vývoji v dobách různých revolucí zcela jistě nadchne. Čeká Vás návštěva křižníku Aurora, prohlídka Izákova chrámu, procházka po nábřeží řeky Něvy a návštěva letního sídla v Petrodvorcích. Poznáte Estonsko, které je známé díky své přírodě a architektuře. Lotyšsko, které už bude navždy spojeno s Baltským mořem ovlivňujícím jeho kulturní a historický život a Litvu, zemi známou dřevěnými kříži, jantarem a také svou historií a kulturou.

Termíny: 4. 7. – 14. 7. 2018

» Barevná Karélie (Finsko, Dánsko)

 Zájezd do země tisíců jezer, kde navštívíte světový unikát, kterým je největší dřevěný kostel na světě v Kerimäki, středověký hrad Olavinlinna a své síly zregenerujete v jezerní oblasti Saimaa. Navštívíte muzeum Lusto, věnované finské přírodě, vývoji, těžbě a zpracování dřeva. Zastavíte se v národním parku Valkeala a v Helsinkách. Novinkou sezóny 2017 je fakultativní výlet trajektem do Tallinnu.

Termíny: 14. 7. – 23. 7. 2018

Cesty za dobrodružstvím

» Island

Rádi bychom Vám tímto představili náš nejnovější zájezd na Island pro českou klientelu s česky mluvícím průvodcem. Tento zájezd Vám přináší příležitost zažít mystické a magické scenérie Islandu v jednoduchém stylu ubytování tak, aby cena za tento zájezd byla co nejpřijatelnější.

Nabízený program:

Navštívíte historické a geologické zázraky národního parku Þingvellir, místo starého islandského parlamentu. Podíváte se ke „zlatému vodopádu“ Gullfoss, který se nachází poblíž horkého pramene Geysir. V současné době je jediným tryskajícím gejzírem Strokkur. Jeho aktivita se opakuje každých 5-10 minut a voda tryská do výše 20 m. Na jižním pobřeží budete moci obdivovat vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss a poté se přírodní rezervací pokračuje do Dyrhólaey. Navštívíte národní park Skaftafell s ledovcovým jezerem Jökulsárlón – Höfn, kde si můžete udělat nezapomenutelný výlet lodí mezi plovoucími ledovci. Zavítáte k nejrozsáhlejšímu lávovému poli Eldhraun, které kdy teklo na povrchu Země od dob lidské historie. Čeká Vás výlet k majestátnímu východnímu pobřeží za nádhernými fjordy Egilsstaðir s rybářskými vesnicemi. Prozkoumáte rozlehlou pouštní oblast Möðrudalsöræfi, dále průsmyk Námaskarð s vroucími bahnitými bazény. Budete mít možnost pozorovat velryby, vydáte se také na prohlídku oblasti jezera Mývatn, včetně vulkanické oblasti Krafla, kde se nacházejí impozantní lávové formace na Dimmuborgir a krátery na Skútustaðir. Naskytne se Vám vynikající příležitost vidět volně žijící živočichy a přírodní scenérie. Majestátní hory a úzké průsmyky Vás dovedou do Skagafjörðurdu, který je proslulý chovem koní. Spatříte krásné vodopády Hraunfossar a Barnafoss, Reykholt a horký premen Deildartunguhver- nejsilnější horký pramen na světě.