Všeobecné informace


  • 3 nyní online
  • 825000 návštěv celkem


I. Plánujte dovolenou včas a šetřete peníze

Za včasný nákup můžete šetřit peníze u okruhu č.1 Hřejivý Sever. Od ledna do května, tedy doby zahájení letní sezóny, vám odečteme 100 Kč ze základní ceny za každý měsíc zbývající do začátku sezóny. Příklad: cena zájezdu Hřejivý Sever 8 690 Kč, pokud rezervujete v lednu, ušetříte 3 x 100 Kč = 300 Kč, to je 8 390 Kč. U dalších okruhů jsou slevy vyznačeny.

II. Zvýhodnili jsme rodiny s dětmi

Naše standardní okruhy jsou vhodné pro rodiče s dětmi. Nebojte se cestovat s dětmi, je pro Vás připraveno rodinné ubytování a velmi hezký program. Právě Švédsko je země rodiny a dětí a nyní je pro Vás připraven speciálně upravený zájezd s návštěvou Legolandu.

III. Staňte se členy klubu CK a čerpejte výhody

členem klubu se může stát každý, kdo byl s CK Scandia na zájezdu a je s našimi službami spokojen. V případě pořádání akce cestovní kanceláře můžete čerpat zajímavé slevy a výhody. Garantujeme Vám vždy kvalitní průvodce a cestu našim autobusem SETRA. Nabídka připravovaných akcí na sezónu 2017 – viz ZÁJEZDY EVROPA. Připravujeme pro Vás zájezdy do Paříže, Londýna, Holandska, Itálie také Normandie.

IV. Využijete našich služeb při Vaší individuální cestě

Máme kvalitní poradenský servis, zajistíme Vám trajekty (Scandlines – cesty do Švédska, Silja Lines – Finsko, Stena Lines – Norsko). Můžete se u nás ubytovat před samotnou cestou do Skandinávie, nabízíme Vám Hotel Nordik v Jablonci nad Nisou. Ve Švédsku můžete využít našich služeb na Penzionu Anneberg se službami (polopenze, parkoviště a programová nabídka). Cena 750 Kč os/den (dvojlůžkový pokoj s polopenzí). Rádi Vám poradíme a těšíme se na setkání.

V. Akce 5 + 1

Staňte se prodejci našeho hlavního zájezdu do Švédska – Hřejivý Sever a šetřete náklady na zájezd, nebo jej získejte úplně zadarmo. 5 + 1 (seženete 5 osob a zaplatíte pouze 50% ceny zájezdu). Přiveďte své kamarády a šetřete peníze na zájezd.

VI . Pište nám

Budeme rádi, pokud nám do naší rubriky „Severské okénko“ napíšete své podněty, hodnocení, ale i náměty na každý dotaz nebo námět budeme reagovat počítáme s Vámi a přejeme si, aby zájezd byl pro Vás jistotou

VII. – Foťte a posílejte své obrázky

posílejte nám zajímavé fotky z cest na info@scandiaczech.cz