Zaujali jsme Vás?

Zaujala Vás naše nabídka?

Chcete získat více informací o zájezdu či termínu?

Nevyhovuje Vám konkrétní termín?

Chcete si objednat zájezd?

Napište nám!

info@scandiaczech.cz

13 thoughts on “Zaujali jsme Vás?

 1. Dobrý den,
  již jsme s Vaší CK před několika lety byli na zájezdu „Hřejivý sever“. Nyní bych měla dotaz k zájezdu „Okruh II. – Zlatá cesta – Střední Norsko (11 dní)“. Možná bychom nebyli 4, ale jen 3 osoby. Jak se řeší ubytování, je třeba něco doplácet na čtyřlůžkový pokoj,…?
  Předem děkuji a přeji hezký den.
  S pozdravem,
  M. Tichá

 2. Dobrý den, ráda bych se zeptala na informace o zájezdu NY a Washington, D.C. Jaký je konkrétní itinerář výletu do DC? V údajích máte uvedeno jen několik památek, ale určitě jich je navštíveno více. Dále bych se ráda zeptala, jak je to s oblíbeností zájezdu, jde mi o to, zda je potřeba konkrétního množství účastníků k realizaci.
  Předem děkuji za odpověď. Jelínková

 3. Dobrý den,
  prosím o podrobnější informace k zájezdu USA-NY. Co zahrnuje cena, jaké je ubytování atd. Měla bych zájem o účast – jedna osoba

 4. Dobrý den,
  zajímaly by mě termíny zájezdu 2a – Zlatá cesta + Preikestolen. Děkuji za odpověď.
  Zdraví Michaela Štanderová

  1. Dobrý den,
   děkujeme za Váš zájem a termíny jsme již vyvěsili na hlavní stránku našich internetových stránek.

 5. Dobrý den, pořádáte v termínu 1.8.-16.8.2015 nějaký zájezd? Zrušili nám původně plánovaný a termín dovolené už nemůžeme změnit. Děkuji a zdravím Větrovský

 6. Dobrý den, několikrát jsem s Vámi absolvoval zájezd (SPŠ stavební, Valašské Meziříčí) „Hřejivý sever“. Vždy jsem byl velmi spokojen všemi vašimi nabízenýmmi službami. Fotografoval jsem, natáčel video a ukládal jako první, desítky fotografií na Google Earth pro ostatní zájemce k nahlédnutí. Návštěvnost je víc než dvě desítky tisíc. Přesto mě zaujalo Vaše profesionálně zpracované video zveřejněné na Vašich minulých webových stránkách. Jsem však zkalmaný tím, že video na těcho nových webových stránkách není…je to velká škoda. Vraťte ho tam zpět…prosím. Vždyť to video mimo jiné byla velmi zdařilá reklama Vaší cestovní společnosti… Fandím Vám.
  Děkuji, Váš spokojený zákazník Jiří Severa.

  1. Dobrý den,
   strašně si vážíme těchto lichotných vět a mockrát děkujeme. Video bohužel zatím nemůžu nikde dohledat, ale budu se snažit.

 7. Dobrý den,
  v r. 2009 jsem se zúčatnil zájezdu Vaší CK s hokejovým klubem HC Benátky nad Jizerou. Se zájezdem jsme byli společně s mým synem velice spokojeni.
  Rád bych rezervoval na letošní rok zájezd pro 2 osoby: „Hřejivý Sever s výletem do Osla“.
  Prosím o zaslání podkladů k rezervaci zájezdu.
  Předem Vám děkuji a těším se na zájezd.
  Milan Haspeklo
  Kochánky 28
  294 74 Předměřice nad Jizerou
  tel.606 626 881

 8. Dobrý den,
  dnes ráno ( 26.5. ) jsme se vrátili ze zájezdu “ Hřejivý sever „. Ještě jednou chceme moc poděkovat za super zájezd. Hodně jsme toho viděli a také jsme se hodně dozvěděli. Děti byly nadšené a zůstaly by i déle. Takže díky pane Šmíde.

 9. Zdravím Vás.Paní Hanička Práglová z Bohumína mi nabídla spoluúčast na zájezd,,Hřejivý sever“.Vzala jsem 3 vnoučata( 16,17,12)a vyrazila s Vaší cestovkou poprvé.A jak to tak vypadá,tak NE naposledy.Děti spokojené-nadmíru-a otázkou ,,zase pojedeme,babi?“Úžasné výlety s výkladem je velice zaujal.A tak začínám sledovat nabízené.Zatím se nám nejlépe líbí Toskánsko,ale do příští dovolené je daleko.Moc děkujeme(já i vnoučata)za nádherné chvíle na,,Hřejivém severu“.Váš katalog-od Haničky půjčený-již prošel mnohýma rukama a slyším jen samou chválu.Ještě jednou Díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *