Cestovní kancelář

Zdeněk Šmíd – SCANDIA – CZECH TOUR

Poštovní 5, 466 01 Jablonec nad Nisou

Czech Republic

Tel. +420 483 316 235, +420 602 402 099

IČO: 47276088

DIČ: CZ-6403170796

Bankovní spojení: ČSOB Jablonec n.N., č. ú.: 106097293 / 0300

e-mail: info@scandiaczech.cz

Provozní doba

Pondělí   8:00 – 17:00
Úterý     8:00 – 17:00
Středa    8:00 – 17:00
Čtvrtek   8:00 – 17:00
Pátek     8:00 – 17:00

V CK se o Vás postarají

Miroslava Šmídová – péče o zákazníky, rezervace Hotel Nordik a Relax Fjord

Barbora Šmídová – péče o zákazníky

CENTRUM JABLONEC

Jelikož si vážíme Vašeho zájmu cestovat s námi, nabízíme Vám před cestou zázemí cestovní kanceláře i restaurace a relaxačního centra. Toto zázemí můžete využít jak před odjezdem, ale také jako ubytování po celý rok (cyklistika, lyžování…). Jablonecké centrum je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro obchodní cestující. Naše centrum může využít nejen široká veřejnost, ale zároveň je i odjezdovým místem z Jablonce n. N.

Protože mnoho našich turistů stále více dává přednost individuální turistice, připravila naše kancelář poradenské programové centrum. U nás plní toto centrum funkci poskytnutí základních informací před cestou, konzultace připravené trasy, zajištění trajektu a ubytování. V loňském roce několik našich turistů ocenilo i služby, které zajišťujeme ve Švédsku, jako je ubytování a stálé telefonní spojení s naším delegátem, na kterého se mohou obrátit v případě potřeby nebo nouze. Využijte našich služeb při Vaší individuální cestě.

Zajistíme Vám trajekty (Scandline – cesty do Švédska, Tallink Silja Line – Finsko, Stena Line – Norsko) můžete se u nás ubytovat před samotnou cestou do Skandinávie (Hotel Nordik – Jablonec n. N.) můžete využít našich služeb při ubytování ve Švédsku, Penzion Anneberg se službami (polopenze, parkoviště a programová nabídka). Rádi Vám poradíme a těšíme se na setkání.

Pokoje v Hotelu Nordik jsou dvoulůžkové, s možností přistýlky na zvýšeném patře (vhodné i pro dospělé), se sociálním zařízením na pokoji. Vybaveny jsou ve skandinávském stylu. Klubovou místnost s možností sledování satelitních pořadů, videa, poslechem reprodukované hudby a minikuchyňkou jistě oceníte nejen při chvilkách odpočinku, pobytu s dětmi, ale třeba i jako prostor pro obchodní jednání. Ubytování před a po zájezdu velmi rádi využívají i klienti naší cestovní kanceláře.

Součástí je i Restaurace Viking s kapacitou třiceti míst, kterou využívá veřejnost, hoteloví hosté, ale také klienti při odjezdu na zájezd. Restauraci oceníte při večírcích, svatbách či jiných společenských akcích. Skandinávské prostředí je umocněno dřevěným nábytkem a krbem. V bohaté nabídce najdete denní menu a speciality české i severské kuchyně. Chodí k nám i slavné herecké osobnosti – přijďte a přesvědčte se.

Potřebujete načerpat novou energii? Chcete si příjemně odpočinout a udělat něco pro své zdraví? Nebo chcete pozvat své známé, rodinu nebo obchodní partnery do zajímavého prostředí? Přijměte pozvání do našeho Relaxačního centra Fjord, kde si můžete dát koupel v perličkové lázni pod fjordem, finskou saunu v dřevěné chýši, páru a odpočinout si při posezení u krbu. V baru Vám nabídneme lehké občerstvení a nápoje. Vašemu unavenému tělu jistě prospěje i profesionální masáž